درباره حقیقت صنعت ایرانیان

درباره ما

شرکت حقیقت صنعت ایرانیان سازند قطعات و مجموعه های سبک فلزی و پلیمری خودرو فعالیت خود را از سال 1374 به صورت کارگاهی آغاز نموده و از سال 1387 به عنوان شرکت به ثبت رسیده است. طی این سالها با شرکت های خودرو ساز داخلی ایران خودرو،سایپا ،زامیاد و سایر شرکتهای وابسته به زنجیره تامین قطعات خودرو همکاری نموده است.

در سالهای اخیر با بررسی وضعیت بازار فروش ،وارد بنگاه بزرگ معاملاتی قطعات یدکی خودرو گردیده است و به یاری حق در آینده ای نزدیک قدم به سوی صادرات قطعات یدکی خودرو نیز می گذارد.
شرکت حقیقت صنعت ایرانیان طی این سالها با تجهیز آزمایشگاه و خط تولید خود به عنوان یکی از برترین و مجهزترین تولید کنندگان اصلی انواع درب رادیاتور در ایران زمین گردیده است و این شرکت در حال حاظر به عنوان اولین و تنهاترین سازنده ای می باشد که موفق به اخذ تاییدیه دستگاه تست فشار درب رادیاتور از شرکت سایپا گردیده است که این مورد جزو افتخارات این شرکت و پرسنل این شرکت می باشد،لذا با توکل بر خداوند متعال این روند رو به پیشرفت ادامه خواهد داشت و این شرکت آماده همکاری به اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد که در این چرخه مشغول به فعالیت می باشند

گواهی نامه های اخذ شده

null

null

null